Opinie o nas

Spełniamy Wasze marzenia. Nasze już się spełniły i nadal spełniają. Każdy nasz dzień w pracy to wielka przygoda. Realizujemy ciekawe projekty, współpracujemy naukowo z największymi światowymi ekspertami. Nie ma miejsca na nudę.Teraz Twoja kolej. Podejmij wyzwanie i #osiągnijswójcel.

Zobacz, co piszą o nas Ci, którzy nam zaufali:

paulina - 2015-05-09 - Najlepszy kurs
Zajęcia prowadzone bardzo profesjonalnie, również w wygodnej i jeszcze mało popularnej wersji on-line, która moim zdaniem ma same zalety. Jedną z zalet kursu jest możliwość stałego kontaktu z prowadzącymi w razie pytań lub problemów z rozwiązywaniem zadań- odpowiedź gwarantowana i to bardzo szybko. Kurs z biologii pozwolił mi przygotować się do matury będąc na profilu humanistycznym, a zajęcia z polskiego (pisanie rozszerzonych prac maturalnych) nauczyły więcej niż jakakolwiek polonistka przez lata mojej edukacji. Polecam!
Michał Sz. - 2011-06-02 - Kurs przygotowawczy do matury - biologia
Kurs jest naprawdę świetnie przygotowany, wykładowcy posiadają ogromną wiedzę i widać, że interesują się zagadnieniami o których opowiadają, więc i przyswajanie wiedzy jest nieco łatwiejsze. Wymagania są, ale nie czuć nadmiernego nacisku, ot zdrowe wymagania. Materiały są bardzo dobrze przygotowane, są umieszczane też pewne przydatne ciekawostki, nie ma na co narzekać.
Nadia B. - 2012-07-06 - BIOLOGIA "Pamiętajmy o logice. Tam, gdzie jej brak, należy doszukiwać się podstępu."
Moja przygoda z Akademią Brainers rozpoczęła się we wrześniu 2011r. i trwała do tegorocznej matury. Zajęcia uświadomiły mi, że biologia może być przyjemna, a matura z tego przedmiotu to zagadka, którą skutecznie można rozwiązać metodami Sherlocka Holmesa Lekcje on-line, z których korzystałam prowadzone były z wielką pasją i zaangażowaniem przez wykładowcę z OGROMNĄ wiedzą, a przede wszystkim były efektywne... Mój wynik z rozszerzonej biologii to 92%. Dziękuję Pani Aleksandro, bo ma Pani naprawdę duży udział w tym sukcesie.
Monika - 2012-09-17 - Serdecznie polecam!
Miałam okazję spotykać się z panią Olą na indywidualnych lekcjach z biologii. Jestem pełna podziwu wiedzy, którą posiada, tym bardziej w jaki sposób potrafi ją przekazać i połączyć wszystko w jedną całość. Bardzo duży wybór testów maturalnych, zadań, które są niezbędne do wysokiego wyniku na maturze. Serdecznie polecam tym, którzy chcą zainwestować w siebie więcej niż jedynie lekcje w szkole. Obecnie jestem studentką pierwszego roku stomatologii. Powodzenia wszystkim, którzy dążą do osiągniecia celu!

Więcej opinii: http://forum.trojmiasto.pl/Akademia-Brainers-c2,32974.html

przygotowanie do matury | kursy biologia | kursy chemia | kursy j. polski | korepetycje